Lokalizacja


Najlepsze miejsce na udane wakacje

Obiekt usytuowany jest w samym środku Karpacza, który rozciąga się na długości ponad 8km. Tylko 300m dzieli nas od centrum miasta, 100m od parku linowego i sztucznego lodowiska czynnego przez cały rok.

W pobliżu znajduje się 6-cio osobowa kanapa z oświetlonym stokiem (150m od domu), skocznia narciarska Orlinek oraz kompleks narciarski Kopa, gdzie czeka na Państwa 8 wyciągów, w tym 2 krzesełkowe, i dobrze utrzymane nartostrady o różnej skali trudności, w większości sztucznie naśnieżane.

Znajdujemy się jedynie 150m od nowego wyciągu 6-osobowego Winterpol i ronda Biały Jar, 50m od całorocznego lodowiska.

Dogodne Miejsce w Karpaczu

W okolicy domu mamy kilka dobrych restauracji i barów, o zróżnicowanym standardzie i przystępnych cenach, odwiedzanych często przez turystów z innych części miasta.

Dogodne połączenie z centrum i bliskość lasu czyni położenie naszego domu szczególnie atrakcyjnym. W celu zlokalizowania naszego obiektu prosimy o zapoznanie się z mapą, a zdjęcia domu i okolic umieszczone są w galerii fotograficznej na naszej stronie.

GPS pokazuje najkrótszą, ale nie najlepszą drogę do naszego obiektu. Z tej racji zalecamy kierować się główną ulicą (3-go Maja) aż do ronda Biały Jar. Stąd tylko 150m do naszego domu.